Gümkem, Türkiye, Rusya ve CIS ülkeleri başta olmak üzere en büyük ve en aktif boya ve yapı grubu kimyasal ve ham madde tedarikçisi olarak, geniş ürün portföyü ve güçlü ekonomik yapısıyla 40′ tan fazla ülkede, 1500′ den fazla müşterisine hizmet vermektedir.

Dünyanın en önde gelen, alanlarında lider firmalarıyla kurduğumuz sağlam bağlarla, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz arasında köprü olmaya 1990 yılından beri devam ediyoruz.

nedengunkem

Günkem’ de çalışanlarımıza değer verir, saygı duyarız. Kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak için kapsamlı hedefler koyar, elde ettikleri başarılar neticesinde de hep birlikte kutlama yaparız. Çalışanlarımızın teknik altyapısını ve gelişimlerini desteklemek için hem teknik birimimizin hem de iş ortaklarımızın desteğini alır, belirli aralıklarla eğitim programlarını başlatırız. Bu nedenle Günkem için her zaman sektörün “OKUL” u denmektedir.

Günkem ailesi olarak, bize katılmaya hazır tüm dinamik, girişimci ve yenilikçi iş arkadaşlarına her zaman açığız. Şirketimiz bünyesinde şu an için açık pozisyon olmasa bile, bize CV’ nizi mutlaka yollayın.

Bugün olmasa bile, belki yarın iş sizindir!