KURULUŞ VE GELİŞİM SÜRECİ

GÜNKEM, 1990 YILINDA YURT İÇİNDE BOYA VE YAPI SEKTÖRLERİNE HAMMADDE TEDARİĞİ SAĞLAMAK ÜZERE KURULMUŞTUR

3 kıtada 30’dan fazla ülkeye dünya çapında tanınmış hammadde üreticilerinden ürün tedariği sağlayarak, boya, yapı, plastik, yapıştırıcı, mürekkep gibi bir çok sektöre hizmet vermektedir.

2013 yıl sonundan bu yana İstanbul, Kadıköy’de yer alan merkez ofisinin yanı sıra 1.100 m² alanı ve 20 personeliyle Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde deposu bulunan GÜNKEM, Türkiye ve Dünya’nın birçok ülkesine aktif olarak ithalat, satış, pazarlama, ihracat, dağıtım ve teknik destek sunmaktadır.

Uzman ekibi ve teknik altyapısı sayesinde bünyesinde yer alan araç filosu ile İstanbul, Ankara ve İzmir’e ürün sevkiyatı gerçekleştirmekte, İstanbul dışı sevkiyatların ise aynı gün içinde taşıyıcı firmalara ulaştırılmasını sağlamaktadır.

VİZYON

SÜREKLİ GELİŞEN BİR DÜNYADA FARK YARATMAK

Dünya çapındaki en iyi tedarik kanallarını, prensiplerimiz doğrultusunda müşterilerimizle buluşturup, sürdürülebilir, etkili ve güvenilir çözümlerle fark yaratan bir dünya şirketi olmaktır.

KALİTE POLİTİKASI

KALİTELİ YÖNETİM SİSTEMİ ŞARTLARINA UYMAK VE ETKİNLİĞİNİ SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEK

kalite-halka_01
kalite-halka_02
kalite-halka_03

GÜNKEM, hedeflediği kalite politikası anlayışının gerçekleşmesi için gerekli tüm kaynak ve ihtiyaçları sağlamayı taahhüt eder. Sağladığı tüm ürün ve hizmetlerin, uluslararası platformlarda geçerli kalite standartlarına, günün ekonomik ve teknik ihtiyaçlarına en uygun biçimde gerçekleştirilmesini hedefler.

Kalite düzeyini, müşteri beklentileriyle gelişen teknoloji doğrultusunda iyileştirmek için tüm bölümlerin aktivitelerinde benimsenmiş ‘Kalite Yönetim Sistemi’ gerekliliklerini esas alır.

Müşteri memnuniyeti odaklı kalite yönetim sisteminin kusursuz bir şekilde yürütülmesi ve geliştirilmesi tüm GÜNKEM GÜNDÜZ KİMYEVİ MADDELER İTHALAT TİC. A.Ş. çalışanlarının sorumluluğundadır.

Bu amaçla sürekli öğrenme ve sürekli gelişme düşüncesini kendisine ilke edinmiştir.

Genel Müdür
Osman Yıldız

BURADAYIZ

SATIŞ EKİBİ

TEDARİK VE DEPOLAMA

DEĞERLER

GÜNKEM'İN BAŞARISI TEMEL DEĞERLERİNE

BAĞLILIĞINDAN GELİR

SORUMLULUK

GÜNKEM’de yüksek standartlarda, etik değerlere ve entegrasyona kendimizi adadık. Bu bilinçle müşterilerimize, çalışanlarımıza, çevreye ve hizmet ettiğimiz topluma karşı sorumlu olduğumuzun farkındayız ve bu sorumluluğun gerekliliklerini yerine getirmekteyiz.

GÜVENLİK

GÜNKEM’de güvenlik daima önce gelir. Tüm operasyonlarımızda ‘sıfır kaza’ parolasıyla hareket ederek, çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın ve içinde yaşadığımız çevrenin sağlık ve güvenliğini teminat altına alırız.

PERFORMANS

GÜNKEM çalışanları olarak, birbirimize saygı, sevgi ile yaklaşır ve yeteneklerimizi geliştiririz. Tüm çalışanlarımızın bireysel sorumluluk almalarını ve yüksek performans sergilemelerini bekleriz.

FARK YARATMAK

İnanıyoruz ki farklılığı insanlar yaratırlar. Yaratıcılıkları ve bilgileri doğrultusunda güzel fikirler, büyük iş başarılarına dönüşür. GÜNKEM’in her zaman ilklerin temsilcisi olması, işte bu yüzdendir!

PROFESYONEL EKİP

Biliyoruz ki bilgimiz ve tecrübemiz, bizi diğerlerinden ayıran farkımızdır. Kaliteli ve doğru ürünleri, teknik destek ve ticari bilgimizle birleştirerek tüm ilişkilerimize değer katıyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİR BÜYÜME

Girişimci ruhumuz her yerde kendisini gösterirken, hızlı strateji belirleme ve karar alma yeteneklerimizle sürdürülebilir büyümeyi devam ettiriyoruz.